Şeytanlarımız En İyi Dostlarımız

16.30 TL. Her şeyin kusursuz olduğu bir dünyada olsalardı, Ava ile Sebastian aşkı doyasıya yaşardı. Ama bu dünyada, geçmişin hayaletleri ikisinin de yakasından düşmemektedir.

Responsive image
YAZAR
Diana T. Scott
DOSYA BOYUTU
5,90 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052221495

Bir Şeytanlarımız En İyi Dostlarımız kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Şeytanlarımız En İyi Dostlarımız kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Diana T. Scott tarafından yazılmıştır.


Her şeyin kusursuz olduğu bir dünyada olsalardı, Ava ile Sebastian aşkı doyasıya yaşardı. Ama bu dünyada, geçmişin hayaletleri ikisinin de yakasından düşmemektedir. Omuzlarındaki yük hiç de hafif değildir; Ava acılarını zihninin derinliklerinde bastırmaya çalışmış, Sebastian ise zaman zaman omuzlarının çökmesine neden olacak bir zırh gibi üzerine geçirmiştir.Birbirlerini severler, ama ya geçmişin hayaletleri?Stajyer doktor Ava, hayatının yarısını ikiz kardeşiyle birlikte geçirmiştir. O öldüğünden beri, aslında hiç son bulmayan acısını bastırmanın yollarını bulmuştur.Sebastian ise kendi trajedisi nedeniyle stajını bir yıl dondurmuştur. Ve şimdi, geleceğini hiç düşünmeden, yalnızca günü kurtarmak adına yaşamaktadır.Ta ki Ava gelip, geçmişteki acıların onları bir bütün haline getirebileceğini gösterene dek. (Tanıtım Bülteninden)  


Kargo dahil en ucuz9,90 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Şeytanlarımız En İyi Dostlarımız. 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 14:47idefix.